PARAFIA KSIĘŻY ZMARTWYCHWSTAŃCÓW

 Spowiedź Święta 20 minut przed każdą Mszą Świętą 

Zapoznaj się z naszymi propozycjami

Różaniec rodziców za dzieci

Zapisz się już dziś. „Każdy rodzic pragnie, aby jego dziecko było szczęśliwe, zdrowe, by trafiało do środowisk, w których będzie się najlepiej rozwijało, by właściwie rozeznało swoje powołanie i potrafiło się w nim realizować. Każdy rodzic tego pragnie, ale czy sam jest w stanie zapewnić dziecku to wszystko zapewnić? A jest Ktoś, kto może wszystko! Na dodatek pomaga za darmo! Jest Wszechmogący. FORMULARZ ZAPISOWY

 

 

Pierwsze Soboty Miesiąca

Wielka obietnica Matki Bożej Fatimskiej W Fatimie 13 lipca 1917 r. Matka Boża powiedziała: „Widzieliście piekło, do którego idą dusze biednych grzeszników. Bóg chce je uratować, Bóg chce rozpowszechnić na świecie nabożeństwo do mego Niepokalanego Serca. Jeżeli uczyni się to, co wam powiem, wielu zostanie przed piekłem uratowanych i nastanie pokój na świecie. „Przybędę, by prosić o poświęcenie Rosji memu Niepokalanemu Sercu i o Komunię św. wynagradzającą w pierwsze soboty. Jeżeli moje życzenia zostaną spełnione, Rosja nawróci się i zapanuje pokój.

Grupy Duszpasterskie

W Parafii istnieje różnorodność grup i wspólnot duszpasterskich. Każda z nich cechuje się właściwym sobie charyzmatem. Zapraszamy do zapoznania się z celami i zadaniami grup duszpasterskich w naszej Parafii. Gorąco zachęcamy do znalezienia także swojego miejsca we wspólnocie parafialnej przez udział w spotkaniach wybranej przez siebie gurpy.

Radio Studnia

Radio Studnia zaczęło nadawać. 29 listopada 2017 r. została wyemitowana na żywo pierwsza audycja. Jej tematem było przemijanie. Ksiądz Maciej Gawlik przez sześć lat tworzył Radio PMK w Wiedniu. Teraz został redaktorem naczelnym Radia Studnia. Poznański debiut można uznać za jak najbardziej udany. :) 

Image

Piątek liturgii Męki Pańskiej. Podczas nabożeństwa w bazylice Świętego Piotra modlił się o trwały pokój i za narody "rozszarpane przez okrucieństwa wojny".

Papież Franciszek przewodniczył w Wielki Piątek W tym roku Paschę obchodzimy nie przy radosnym dźwięku dzwonów, ale przy złowrogim dźwięku bomb i niszczycielskich eksplozji - przypomniano.

plik1.jpg

POSŁANI W POKOJU CHRYSTUSA

HASŁO ROKU DUSZPASTERSKIEGO 2021/2022

Parafia Księży Zmartwychwstańców PW. imienia Maryi Copyright © 2012 All right reserved.