Ogłoszenia Parafialne 07.04.2024

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

NIEDZIELA MIŁOSIERDZIA

07.04.2024

1.  Druga niedziela Wielkanocy jest obchodzona jako Niedziela Miłosierdzia Bożego. Rozpoczyna ona w Kościele Tydzień Miłosierdzia. Z dobrze odprawioną Spowiedzią i Komunią Świętą, przyjętą w tym dniu, jest związana obietnica zupełnego odpuszczenia win i kar. Zapraszamy dziś na dodatkową Mszę św. o godz. 15.00, którą rozpoczniemy Koronką do Miłosierdzia Bożego. Dziś także zbiórka do puszki na Caritas Archidiecezjalną

2.  W tym roku ze względu na Wielki Tydzień Uroczystość Zwiastowania Pańskiego  została przeniesiona  z 25 marca na poniedziałek  8 kwietnia.  Tego dnia podczas Mszy św. o godz. 18.00 odbędzie się uroczyste Przyrzeczenie Adopcji Dziecka Poczętego. Deklaracje adopcji są wyłożone na stoliku z tyłu kościoła. Osoby, które podejmą się tego dzieła prosimy, aby na Mszę św. w poniedziałek  zabrały  ze sobą świece i wypełnione  deklaracje. Gorąco zachęcamy do włączenia się w to dzieło zwłaszcza teraz, gdy w Sejmie ma być procedowana ustawa zezwalająca na aborcję. Tego dnia będzie zbiórka do puszki na Fundusz Obrony Życia.

4.  Wspólnotę  modlitewną „Barka” zapraszamy na spotkanie w czwartek po Mszy św. wieczornej

5.  Próby przed I Komunią św.:        Grupa -  I  wtorek godz. 19.00    Grupa -  II   środa godz. 19.00  

6.  Po mszy św. zapraszamy do ucałowania relikwii św. Siostry Faustyny

7.   Dziękujemy za wszystkie ofiary  na tacę  i poprzez przelewy na utrzymanie naszej świątyni oraz za ofiary na daninę diecezjalną. Taca w przyszłą niedzielę - drugą miesiąca jest tacą gospodarczą. Bóg Zapłać.

           

Nr konta parafialnego 09 1090 1346 0000 0000 3400 3198.

11  W minionym tygodniu odeszły do Pana ŚP. Barbara Kokocińska z ul. Sianowskiej  i Bogumiła Kawczyńska z ul. Człuchowskiej . Pomódlmy się o dar nieba dla nich. Wieczny odpoczynek…

Parafia Księży Zmartwychwstańców PW. imienia Maryi Copyright © 2012 All right reserved.