Ogłoszenia Parafialne 05.03.2023

II NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

 

1. Dziś Niedziela modlitw, postu i solidarności z misjonarzami. Z tej okazji zbiórka do puszki na Dzieło Pomocy Misjom

2. Zapraszamy do uczestnictwa w nabożeństwach Wielkiego Postu:

Droga Krzyżowa - w piątek : dla dzieci o godz. 17.00 dla dorosłych godz.    18.30 .

Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym – w niedzielę o godz. 17.00 

4.  Wspólnie z Parafią pw. Św. Cyryla i Metodego organizujemy w nocy z 24/25 marca Ekstremalną Drogę Krzyżową. Szczegóły są na naszej stronie internetowej, a także na kartkach z tyłu kościoła.

5. Zarząd Geodezji Miasta Poznania zwrócił się do nas z prośbą o podanie do wiadomości, że na terenie naszego osiedla będzie prowadzona modernizacja ewidencji gruntów i budynków. Pracownicy firmy wykonującej te prace, przy wejściu na naszą posesję lub do budynków mają obowiązek legitymować się zaświadczeniem wydanym przez Geodetę Miejskiego oraz imiennym identyfikatorem.

6. Paschaliki Caritasu na stół wielkanocny w cenie 12 zł są do nabycia przy figurze MB Fatimskiej. Dochód ze sprzedaży przeznaczony jest na Caritas Archidiecezjalną

7. Rekolekcje dla uczniów Szkoły Podstawowej rozpoczną się w przyszłą niedzielę i potrwają do środy włącznie. Rekolekcje poprowadzi ks. Łukasz Wąsikiewicz CR pracujący w naszej parafii w Złocieńcu.   

8. Duszpasterstwo 40 Plus zapraszamy na spotkanie w piątek po Drodze Krzyżowej

9. Dziękujemy za ofiary na pomoc Ukrainie. Zebraliśmy 6.579 zł i 20 EUR  Dziękujemy także za wszystkie ofiary złożone na tacę i poprzez przelewy na utrzymanie naszej świątyni. Bóg Zapłać. W przyszłą niedzielę – drugą miesiąca taca gospodarcza .              

   Tradycyjnie w Wielkim Poście prosimy o pomoc w zapłaceniu Daniny Diecezjalnej. Koperty na Daninę są wyłożone z tyłu świątyni na stoliku. Można również złożyć ofiarę przelewem, zaznaczając, że jest to Danina Diecezjalna

                          

Nr konta parafialnego 09 1090 1346 0000 0000 3400 3198.

10. W minionym tygodniu odeszła do Pana ŚP. Jolanta Szulc z ul. Gorajskiej. Pomódlmy się o dar nieba dla niej. Wieczny odpoczynek…

Parafia Księży Zmartwychwstańców PW. imienia Maryi Copyright © 2012 All right reserved.