Ogłoszenia Parafialne 08.01.2023

Niedziela Chrztu Pańskiego

08.01.2022

1. Dzisiejszą Niedzielą Chrztu Pańskiego kończymy liturgiczny okres Bożego Narodzenia a rozpoczyna się okres zwykły.

2. Trwa wizyta duszpasterska zwana kolędą. Kolędę od poniedziałku do piątku rozpoczynamy o godz. 16.00 a w sobotę o godz. 15.00. W tym tygodniu odwiedzimy mieszkańców następujących ulic:

Poniedziałek : Sianowska ( nieparzyste) Elbląska

Wtorek : Gniewska, Pucka, Braniewska , Fromborska

Środa : Kościerzyńska, Grudziądzka, Świecka, Oliwska

Czwartek : Pasłęcka, Ornecka, Cetniewska, Mrzeżyńska, Kociewska, Żukowska

Piątek: Łebska, Olecka, Orłowska

Sobota : Łagowska, Dziwnowska, Leśnowolska

3. Dziękujemy za wszystkie ofiary składane na tacę gospodarczą  i poprzez przelewy na utrzymanie naszej świątyni. Bóg zapłać !

4. W minionym tygodniu odeszli do Pana: ŚP. Barbara Moskwa z ul. Łebskiej, Witold Stuba z ul. Trzebiatowskiej, Krzysztof Stachowiak z ul. Rogozińskiej. Pomódlmy się o dar nieba dla nich. Wieczny odpoczynek…