Ogłoszenia Parafialne 09.06.2024

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

X NIEDZIELA ZWYKŁA

09.06.2022

 

1.  Nabożeństwa czerwcowe codziennie  po Mszy św. wieczornej

2.  W kalendarzu liturgicznym bieżącego tygodnia:

- w poniedziałek bł. Bogumiła – patrona Archidiecezji

- we wtorek św. Barnaby apostoła

3.  W poniedziałek 10 czerwca  podczas Mszy św. o godz. 18.00  młodzież naszej parafii przyjmie Sakrament Bierzmowania. Sakramentu udzieli ks. bp. Wiesław Śpiewak CR, ordynariusz Diecezji Hamilton na Bermudach.

4.  Serdecznie zapraszamy w poniedziałek o godzinie 16.00  na egzamin dyplomowy naszego organisty - Jana Fecka. Recital odbędzie się w Auli Nova na ulicy Św. Marcin 87. (okrągły budynek na przeciwko placu 2 krzyży). Więcej informacji na plakacie w gablocie. Wstęp wolny.

5.  Zapraszamy na piknik rodzinny organizowany przy współpracy: Parafii, Rady Osiedla, Smochowickiej Pomocy Sąsiedzkiej i Świetlicy Socjoterapeutycznej,   który odbędzie się w niedzielę 16 czerwca o godzinie 14.00 w parku przy kościele. Wśród atrakcji m.in. malowanie twarzy, gry i zabawy sportowe, tworzenie biżuterii, dmuchane zamki, strefa kibica – wszak o 15.00 gramy mecz z Holandią i wiele innych.  W tym też dniu  po Mszach św. przy wyjściu z kościoła dzieci z naszej świetlicy socjoterapeutycznej wraz z wychowawcami będą zbierać ofiary na dofinansowanie półkolonii dla dzieci.

6.   W czwartek 13 czerwca  po Mszy św. wieczornej zapraszamy na Różaniec Fatimski zakończony procesją wokół kościoła z figurą Matki Bożej Fatimskiej. Na procesję przynieśmy ze sobą świece.

7. Dziś zbiórka do puszki na szkoły katolickie

8.   Dziękujemy za wszystkie ofiary  na tacę gospodarczą i poprzez przelewy na utrzymanie naszej świątyni. Bóg Zapłać.           

Nr konta parafialnego 09 1090 1346 0000 0000 3400 3198.

9. W minionym tygodniu odeszli  do Pana ŚP. Elżbieta Ziętkiewicz z ul. Trzebiatowskiej, Krystyna Zborowska z ul. Muszkowskiej i Zofia Anioła z ul. Podgajskiej. Pomódlmy się o dar nieba dla nich. Wieczny odpoczynek…

Parafia Księży Zmartwychwstańców PW. imienia Maryi Copyright © 2012 All right reserved.