Ogłoszenia Parafialne 31.03.2024

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

NIEDZIELA ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO

31.03.2024

 

    W imieniu Zmartwychwstańców, życzymy wszystkim Szanownym Gościom i Drogim Parafianom, by czas tych Świąt umacniał Waszą wiarę w prawdę o Życiu, które ostatecznie ma w nas zwyciężyć. Niech Zmartwychwstały błogosławi i obdarza licznymi łaskami Was i Wasze rodziny.

 

1.  Serdecznie dziękuję wszystkim, którzy zaangażowali się w organizację Triduum Paschalnego i Świąt Wielkanocnych. Dziękuję moim Współbraciom za posługę w tych dniach przy ołtarzu i w konfesjonale. Braciom Zewnętrznym, nadzwyczajnym szafarzom, lektorom, kantorom, komentatorom i  ministrantom, za oprawę liturgiczną. Chórowi i Panu Organiście, za oprawę muzyczną.  Duszpasterstwu młodzieży pod kierunkiem ks. Kamila za przygotowanie dekoracji Ołtarza Adoracji. Panom, którzy trudzili się przy przygotowaniu Grobu Pańskiego pod kierunkiem ks. Andrzeja. Niosącym baldachim, sztandary i feretrony, za udział w procesji rezurekcyjnej. Panom Kościelnym i Paniom sprzątającym świątynię za wszystkie prace przygotowawcze. Kwiaciarni „Agnieszka” za wystrój w piątek Grobu Pańskiego, a dziś ołtarza. Wszystkim za wszelkie dobro i wszystkie gesty życzliwości serdecznie dziękujemy.

2. Jutro (poniedziałek) drugi Dzień Świąt Wielkanocnych. Msze św. będziemy sprawowali o godz. 8.00, 9.30,11.00, 12.30 i 18.00.

3. Nowenna do Miłosierdzia Bożego będzie sprawowana każdego dnia o godz. 15.00. Przygotowuje nas ona do uroczystości Miłosierdzia Bożego którą będziemy przeżywali w przyszłą Niedzielę, która rozpoczyna Tydzień Miłosierdzia. W tym dniu dodatkowa Msza św. będzie w Godzinie Miłosierdzia o godz. 15.00.  Serdecznie zapraszamy.

4. W piątek z racji oktawy wielkanocnej nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych

5.  W środę 3 kwietnia swoje imieniny obchodzi ks. Ryszard. Polecając solenizanta modlitwom parafian zapraszamy na Mszę św. w intencji                   ks. Ryszarda w przyszłą niedzielę o godz. 12.30

6.  Duszpasterstwo „40 plus” zapraszamy na spotkanie we wtorek o godz. 19.00

7.  Spowiedź dla dzieci Pierwszokomunijnych w sobotę :         Grupa I o godz.10.00        Grupa II o godz. 11.00 

8.   Dziękujemy za wszystkie ofiary  na tacę  i poprzez przelewy na utrzymanie naszej świątyni. Bóg Zapłać.

   Dziękujemy także bardzo serdecznie wszystkim tym, którzy  złożyli ofiary na daninę diecezjalną. Koperty do zabrania są na stoliku z tyłu kościoła.

           

Nr konta parafialnego 09 1090 1346 0000 0000 3400 3198.

Parafia Księży Zmartwychwstańców PW. imienia Maryi Copyright © 2012 All right reserved.