Ogłoszenia Parafialne 22.10.2023

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

XXIX NIEDZIELA ZWYKŁA

22.10.2023

1. Dziś Światowa Niedziela Misyjna. Rozpoczyna ona Tydzień Misyjny w Kościele. Z tej okazji gościmy w naszej parafii Ojca Piotra ze Zgromadzenia Misjonarzy Oblatów Maryi Niepokalanej, który głosi kazania i rozprowadza kalendarze misyjne na rok 2024. Ofiary za kalendarze przeznaczone będą na misje prowadzone przez księży Oblatów.

2. Zapraszamy na Nabożeństwa Różańcowe codziennie po Mszy św. wieczornej. Dzieci zapraszamy na Różaniec od poniedziałku do piątku o godz. 17.00.

3. Zbliża się Uroczystość Wszystkich Świętych. Zadbajmy o groby naszych bliskich. Bardzo prosimy, byśmy sprzątając groby, wyrzucali śmieci do kontenerów, a nie gdzieś obok. Przy okazji warto także sprawdzić czy nie zalegamy z opłatami za miejsce na cmentarzu.

4.   W kalendarzu bieżącego tygodnia:

- w sobotę święto św. Apostołów Szymona i Judy Tadeusza

5. Na spotkania w tym tygodniu zapraszamy:

- Wspólnotę radia Maryja i TV Trwam w poniedziałek po Mszy św. wieczornej

- Wspólnotę młodzieżową „Invicta Caritas” w czwartek o godz. 19.30   - Ministrantów na zbiórkę w sobotę o godz. 11.00.

6. Z tyłu świątyni wyłożone są kartki na wypominki : miesięczne, które będziemy wyczytywali w dni powszednie od 3 do 30 listopada   i na Msze za zmarłych - 2 listopada. Prosimy zabrać je do domu, czytelnie wypisać zaznaczając godzinę Mszy św. i wpisując datę modlitwy. Wypominki przyjmujemy w zakrystii i w kancelarii. Prosimy nie wrzucać wypominek do skarbony z tyłu kościoła!!!

7. Dzieci gorąco zachęcamy do wzięcia udziału w Balu Wszystkich Świętych we wtorek 31.10. Rozpoczniemy odmówieniem 10-tki różańca w kościele o godz.17.00, a następnie korowód poprowadzi nas do auli na dalszą część spotkania. Zachęcamy do przebrania się za swojego ulubionego Świętego lub założenia aureoli.  

8. Bezpłatna poradnia prawna będzie w środę od godz. 18.00 do 20.00 w biurze parafialnym

9. Dziękujemy za wszystkie ofiary na tacę i poprzez przelewy na utrzymanie naszej świątyni. Bóg Zapłać.

Nr konta parafialnego 09 1090 1346 0000 0000 3400 3198.    

10.   W minionym tygodniu odeszli do Pana: ŚP. Tadeusz Małecki z ul. Elbląskiej, Jolanta Kukuła z ul. Lubowskiej i Piotr Bzyl z ul. Chodzieskiej. Pomódlmy się o dar nieba dla nich. Wieczny odpoczynek…

Parafia Księży Zmartwychwstańców PW. imienia Maryi Copyright © 2012 All right reserved.