Ogłoszenia Parafialne 15.10.2023

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

XXVIII NIEDZIELA ZWYKŁA

15.10.2023

 

1. Zapraszamy na Nabożeństwa Różańcowe codziennie po Mszy św. wieczornej. Dzieci zapraszamy na Różaniec od poniedziałku do piątku o godz. 17.00.

2. Obchodzimy dziś – XXIII Dzień Papieski pod hasłem Jan Paweł II – Cywilizacja życia. W tym dniu tradycyjnie będziemy zbieramy ofiary do puszki na Fundusz Dzieła Nowego Tysiąclecia. Po Mszy św. zapraszamy chętnych do ucałowania relikwii Św. Jana Pawła II.

3   W kalendarzu bieżącego tygodnia:

- w środę święto św. Łukasza – patrona służby zdrowia

- przyszła niedziela to Światowa Niedziela Misyjna. Rozpoczyna ona Tydzień Misyjny w Kościele. Z tej okazji będziemy gościli naszej parafii Misjonarzy Oblatów Maryi Niepokalanej, którzy będą głosili kazania i rozprowadzali kalendarze misyjne na rok 2024. Ofiary za kalendarze przeznaczone będą na misje prowadzone przez księży Oblatów.

Taca w tym dniu przeznaczona na Papieskie Dzieła Misyjne

4. Na spotkania w tym tygodniu zapraszamy:

- Akcję Katolicką w poniedziałek po Mszy św. wieczornej

- wspólnotę Ikonopisarzy „Eliasz” we wtorek o godz. 17.00

  - Wspólnotę młodzieżową „Invicta Caritas” w czwartek o godz. 19.30  

- Ministrantów na zbiórkę w sobotę o godz. 11.00.

 

5. Z tyłu świątyni wyłożone są kartki na wypominki : miesięczne, które będziemy wyczytywali w dni powszednie od 3 do 30 listopada   i na Msze za zmarłych - 2 listopada. Prosimy zabrać je do domu, czytelnie wypisać zaznaczając godzinę Mszy św. i wpisując datę modlitwy. Wypominki przyjmujemy w zakrystii i w kancelarii. Prosimy nie wrzucać wypominek do skarbony z tyłu kościoła!!!

6. W środę 25 października ks. Proboszcz będzie obchodził swoje 60 urodziny. Zapraszamy zatem wszystkich parafian na Mszę św. w int. ks. Romualda, w przyszłą niedzielę o godz. 12.15, a dostojnego jubilata polecamy modlitwom parafian.

7. Dziękujemy za wszystkie ofiary na tacę i poprzez przelewy na utrzymanie naszej świątyni. Bóg Zapłać.

Nr konta parafialnego 09 1090 1346 0000 0000 3400 3198.    

8.   W minionym tygodniu odeszli do Pana: ŚP. Zbigniew Kruger z ul. Połczyńskiej, Genowefa Musielińska z ul. Wituchowskiej i Mieczysław Antek z ul. Wituchowskiej. Pomódlmy się o dar nieba dla nich. Wieczny odpoczynek…

Parafia Księży Zmartwychwstańców PW. imienia Maryi Copyright © 2012 All right reserved.