Ogłoszenia Parafialne 10.09.2023

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

XXIII NIEDZIELA ZWYKŁA

10.09.2023

1. Dziś w naszej parafii uroczystość odpustowa. Serdecznie witamy w naszej wspólnocie Rektora Wyższego Seminarium Duchownego Zmartwychwstańców w Krakowie ks. Jana Kantego Kaczmarka CR, który głosi Słowo Boże na wszystkich Mszach św.

2. W kalendarzu liturgicznym:

- w czwartek 14 września Święto Podwyższenia Krzyża Świętego

3. We środę po Mszy św. wieczornej zapraszamy na różaniec fatimski zakończony procesją wokół kościoła z figurą Matki Bożej fatimskiej. Na procesję prosimy przynieść ze sobą świece.

4. Na spotkania w tym tygodniu zapraszamy:

- Akcję Katolicką – w poniedziałek po Mszy św. wieczornej

- Rodziców dzieci Pierwszokomunijnych we wtorek o godz. 19.30

- Wspólnotę młodzieżową " Invicta Caritas" w czwartek. 19.00

   - Ministrantów – w sobotę o godz. 11.00

5. Ogłoszenia Rady Osiedla:

- Rada Osiedla zaprasza do udziału w akcji proekologicznej SPRZĄTANIE ŚWIATA w dniach 15- 16 września. Worki i rękawice do pobrania w siedzibie Rady Osiedla w środę w godz. 18.00- 19.00               i w sobotę w godz. 9.00 – 11.00 . Szczegóły na stronie internetowej Rady Osiedla .

- W sobotę 16 września zapraszamy na wydarzenia związane z Festiwalem „Rusałka - jezioro , które łączy” . O godz. 17.30 odbędzie się odsłonięcie tablicy pamiątkowej w szkole przy ul. Leśnowolskiej, a następnie o godz. 18.00 koncert ZELMAN w którym wystąpi min. Aleksander Machalica. Wstęp wolny

 

5. Biuro parafialne w tym tygodniu ze względu na remont będzie nieczynne !

Pilne sprawy będzie można załatwić w dzień powszedni po Mszy św. w zakrystii

6.  Dziękujemy za wszystkie ofiary na tacę gospodarczą i poprzez przelewy na utrzymanie naszej świątyni. Bóg Zapłać.

 

Nr konta parafialnego 09 1090 1346 0000 0000 3400 3198.

7.  W minionym tygodniu odeszli do Pana: ŚP. Zbigniew Puk z ul. Budzyńskiej, Andrzej Stróżycki z ul. Trzebiatowskiej, Jarosław Urbański z ul. Drogowców i Maria Misiorna z ul. Polanowskiej. Pomódlmy się o dar nieba dla nich. Wieczny odpoczynek…

Parafia Księży Zmartwychwstańców PW. imienia Maryi Copyright © 2012 All right reserved.