OGŁOSZENIA PARAFIALNE NIEDZIELA WNIEBOWSTĄPIENIA PAŃSKIEGO 21.05.2023

W przyszłą niedzielę przypada Uroczystość Zesłania Ducha Świętego, tzw. Zielone Świątki. Świętowanie tej uroczystości rozpoczniemy w sobotę Mszą św. Wigilii Zesłania Ducha Św. o godz. 18.00, a po niej adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 22:00

-       o godz. 20:00 różaniec poprowadzi Akcja Katolicka,

-       o godz. 21:00 adorację poprowadzi Duszpasterstwo 40+

Adorację zakończymy modlitwą brewiarzową - kompletą.

Na adorację bardzo serdecznie zapraszamy.

2. Nabożeństwa majowe każdego dnia po Mszy św. wieczornej. Apele Maryjne w dni powszednie od poniedziałku do piątku o godz. 20.30. Serdecznie zapraszamy.

3. Kandydatów do bierzmowania z klas VIII oraz ich rodziców zapraszamy w czwartek o godz. 17:00 na spotkanie organizacyjne przed przyjęciem sakramentu.

4.  Dziękujemy za wszystkie ofiary na tacę gospodarczą i poprzez przelewy na utrzymanie naszej świątyni. Bóg Zapłać.

Dziękujemy także bardzo serdecznie wszystkim tym, którzy złożyli ofiary na daninę diecezjalną.