Ogłoszenia Parafialne 06.11.2022

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

XXXII NIEDZIELA ZWYKŁA

06.11.2022

1. Gościmy dziś w naszej parafii Misjonarzy Oblatów Maryi Niepokalanej, którzy głoszą kazania i rozprowadzają kalendarze misyjne na rok 2023. Ofiary za kalendarze przeznaczone będą na misje.

2. Została odrestaurowana figura Pana Jezusa przy ul. Santockiej. Poświęcenia figury dokonamy po Mszy św. o godz. 12.15. serdecznie zapraszamy.

3. W liturgii bieżącego tygodnia:

- w środę: Rocznica Poświęcenia Bazyliki Laterańskiej - święto

- w czwartek: Św. Leona Wielkiego papieża i doktora kościoła

- w piątek: św. Marcina z Tours biskupa

- w przyszłą niedzielę Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym i Światowy Dzień Ubogich

4. W piątek przypada Święto Niepodległości. Zapraszamy w tym dniu na Mszę św. w intencji Ojczyzny o godz. 18.00. Taca w tym dniu przeznaczona na Potrzeby Stolicy Apostolskiej. Z okazji święta została udzielona dyspensa od wstrzemięźliwości od pokarmów mięsnych. Po Mszy św. zapraszamy do auli pod kościołem na wspólne śpiewanie pieśni patriotycznych.

5. Na spotkania w tym tygodniu zapraszamy:

- młodzież klas ósmych przygotowujących się do przyjęcia sakramentu bierzmowania:

Grupa A - w poniedziałek godz.19.00

Grupa B - we wtorek o godz. 19.00 Spotkania odbędą się w auli pod kościołem

.- zapraszamy młodzież na spotkanie organizacyjne dla nowo zawiązującej się w naszej parafii wspólnoty. Nowo powstała wspólnota będzie kierowana docelowo do ludzi młodych - uczniów szkół średnich i studentów pragnących wspólnie odkrywać chrześcijaństwo oraz swoją wiarę. Spotkanie organizacyjne odbędzie się w najbliższy czwartek o godz. 19.00 w auli pod kościołem

.- ministrantów w sobotę na godz. 11.00

6. W imieniu wolontariuszy Smochowickiej Pomocy Sąsiedzkiej dziękujemy za otwarte serca i hojność podczas ostatniej zbiórki darów dla potrzebujących. Wspólnie udało nam się uzbierać różnorodne produkty oraz 1.160zł, które pozwolą zadbać o potrzebujące rodziny. Dziękujemy również za suszone owoce zabrane podczas Balu Wszystkich Świętych.  

7. Bardzo dziękujemy za wszystkie ofiary zbierane w Uroczystość Wszystkich Świętych i w Dzień Zaduszny na utrzymanie naszego cmentarza parafialnego. Zebraliśmy 14.350 zł. Dziękujemy też za ofiary na tacę i poprzez przelewy na utrzymanie naszej świątyni. Taca w przyszłą niedzielę – drugą miesiąca przeznaczona na cele gospodarcze. Bóg Zapłać.

Nr konta parafialnego 09 1090 1346 0000 0000 3400 3198.

  

8. W minionym tygodniu odeszła do Pana: ŚP. Eleonora Marcinkowska z ul. Chodzieskiej. Pomódlmy się o dar nieba dla niej. Wieczny odpoczynek…

Parafia Księży Zmartwychwstańców PW. imienia Maryi Copyright © 2012 All right reserved.