Ogłoszenia Parafialne 23.10.2022

 

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

XXX NIEDZIELA ZWYKŁA

23.10.2022

1. Miesiąc październik dobiega końca. Zapraszamy na Nabożeństwa Różańcowe codziennie po Mszy św. wieczornej. Dzieci zapraszamy na Różaniec od poniedziałku do piątku o godz. 17.00.

2. Dziś Światowa Niedziela Misyjna. Taca przeznaczona na Papieskie Dzieła Misyjne

3. Zbliża się Uroczystość Wszystkich Świętych. Zadbajmy o groby naszych bliskich, a przy okazji warto sprawdzić czy nie zalegamy z opłatami za miejsce na cmentarzu.

4 W kalendarzu bieżącego tygodnia:

- w piątek święto św. Szymona i Judy Tadeusza

5. Na spotkania w tym tygodniu zapraszamy:

- młodzież klas 8 przygotowującą się do przyjęcia sakramentu bierzmowania: Grupa A - poniedziałek g. 19:00 Grupa B- wtorek g. 19:00 Natomiast młodzież klas 7 zapraszamy na katechezę w środę o godz. 19 w kościele.

- wspólnotę Przyjaciół Radia Maryja – w poniedziałek po Mszy św. wieczornej

6. Z tyłu świątyni wyłożone są kartki na wypominki : miesięczne, które będziemy wyczytywali w dni powszednie od 3 do 26 listopada i na Msze za zmarłych - 2 listopada. Proszę je zabrać do domu, czytelnie wypisać zaznaczając godzinę Mszy św. i wpisując datę modlitwy. Wypominki przyjmujemy w zakrystii i w kancelarii. Prosimy nie wrzucać wypominek do skarbony z tyłu kościoła!!!

7 We wtorek 25 października ks. Andrzej Napiecek będzie obchodził swoje 70 urodziny. Dostojnego jubilata polecamy modlitwom parafian.

8. Bezpłatna poradnia prawna będzie w środę od godz. 18.00 do 20.00 w biurze parafialnym

9. Gorąco zachęcamy do wzięcia udziału w Balu Wszystkich Świętych w poniedziałek 31.10. Rozpoczniemy odmówieniem 10-tki różańca o godz.17.00, a następnie krótki korowód poprowadzi nas do auli gdzie będą czekać różne atrakcje i pyszny poczęstunek. Zachęcamy do przebrania się za swojego ulubionego Świętego lub założenia aureoli oraz zabrania latarek i lampionów. Chcemy uczyć się od Świętych życzliwości i troski o innych, dlatego prosimy o przyniesienie suszonych owoców, które następnie przekażemy podopiecznym Smochowickiej Pomocy Sąsiedzkiej

10. Komunikat Rady Osiedla:

   Rada Osiedla zaprasza na przedstawienia teatralna dla dzieci w ramach projektu Poznańskiego Budżetu Obywatelskiego we wtorek i piątek o godz. 18,00 do sali sportowej w szkole przy ul Leśnowolskiej Jednocześnie zachęcamy do głosowania w tegorocznej edycji Poznańskiego Budżetu Obywatelskiego 2023 na projekty z naszego Osiedla . Głosowanie trwa do 31 października. Szczegóły na ulotkach

11. Dziękujemy za wszystkie ofiary na tacę i poprzez przelewy na utrzymanie naszej świątyni. Bóg Zapłać.

Nr konta parafialnego 09 1090 1346 0000 0000 3400 3198.    

12. W minionym tygodniu odeszli do Pana: ŚP. Jacek Ustasiak z ul. Czaplineckiej i Jerzy Biegański z ul. Sianowskiej. Pomódlmy się o dar nieba dla nich. Wieczny odpoczynek...

Parafia Księży Zmartwychwstańców PW. imienia Maryi Copyright © 2012 All right reserved.