Ogłoszenia Parafialne 09.10.2022

XXVIII NIEDZIELA ZWYKŁA

09.10.2022

1. Zapraszamy na Nabożeństwa Różańcowe codziennie po Mszy św. wieczornej. Dzieci zapraszamy na Różaniec od poniedziałku do piątku o godz. 17.00.

2. Gościmy dziś w naszej parafii ks. Macieja Brauna, Zmartwychwstańca, pracującego w Tanzanii. Dziękujemy za Słowo Boże głoszone na wszystkich Mszach św. Po Mszy ks. Maciej będzie zbierał ofiary do puszki na potrzeby misji w Tanzanii.

3 W kalendarzu bieżącego tygodnia:

- w środę – rocznica poświęcenia Bazyliki Archikatedralnej – święto

- w piątek Dzień Edukacji Narodowej

-w przyszłą niedzielę – XXII Dzień Papieski pod hasłem Blask prawdy. W tym dniu tradycyjnie będziemy zbierać ofiary do puszki na Fundusz Dzieła Nowego Tysiąclecia

4. Na spotkania w tym tygodniu zapraszamy:

- Akcję Katolicką w poniedziałek po Mszy św. wieczornej

- Duszpasterstwo „40 Plus” w piątek o godz. 19.00

- Ministrantów – w sobotę o godz. 11.00

5. Z tyłu świątyni wyłożone są kartki na wypominki miesięczne i na 2 listopada. Proszę je zabrać do domu, czytelnie wypisać zaznaczając godzinę Mszy św. i wpisać datę modlitwy. Wypominki przyjmujemy w zakrystii i w kancelarii. Prosimy nie wrzucać wypominek do skarbony.

6. W czwartek po Mszy św. wieczornej zapraszamy na różaniec fatimski zakończony procesją wokół kościoła z figurą Matki Bożej fatimskiej. Na procesję przynieśmy ze sobą świece.

7. Dziękujemy za wszystkie ofiary na tacę gospodarczą i poprzez przelewy na utrzymanie naszej świątyni. Bóg Zapłać.

8. W minionym tygodniu odeszła do Pana: ŚP. Teresa Przybylska z ul. Biskupińskiej. Pomódlmy się o dar nieba dla niej. Wieczny odpoczynek…