Ogłoszenia Parafialne 12.06.2022

1. Msza św. dla wspólnoty Żywego Rózańca dzisiaj o godz. 15.00

2. W poniedziałek po Mszy św. wieczornej zapraszamy na różaniec fatimski zakończony procesją wokół kościoła z figurą Matki Bożej fatimskiej. Na procesję przynieśmy ze sobą świece

3. Nabożeństwa czerwcowe codziennie po Mszy św. wieczornej.

4. W najbliższy czwartek Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa. Msze Święte według porządku niedzielnego. Po Mszy św. o godz. 12.15 wyruszymy z procesją eucharystyczną do czterech ołtarzy. W tym roku procesja przejdzie następującymi ulicami: Karlińską – Santocką – Myśliborską – Maszewską – Sianowską – Santocką – Karlińską. Proszę o przygotowanie ołtarzy :

1. przy ul. Santockiej – Akcja Katolicka i Koło Przyjaciół Radia Maryja

2. przy ul. Myśliborskiej – Wspólnota św. Józef i Duszpasterstwo Akademickie

3. przy ul. Sianowskiej – Bracia Zewnętrzni

4. przy dzwonnicy – duszpasterstwo 40 plus

5.  Dziewczynki pierwszokomunijne , ale też i te młodsze zapraszamy do sypania kwiatków. Próby sypania kwiatków będą w poniedziałek i we wtorek o godz. 17.00

Proszę o udział w procesji wszystkie delegacje niosące baldachim, feretrony, chorągwie i sztandary.

Zachęcam, by ustroić okna domów, by w ten sposób dać świadectwo swojej wiary w obecność Chrystusa w Najświętszym Sakramencie.

Zapraszamy również do udziału w procesjach podczas Oktawy Bożego Ciała, które będą po Mszy św. o godz. 18.00.

6. W przyszła niedziele na Mszy św. o godz. 11.00 zostaną wprowadzeni nowi kandydaci i ministranci do wspólnoty Liturgicznej Służby Ołtarza..

7.  Dziękujemy za wszystkie ofiary na tacę gospodarczą i poprzez przelewy na utrzymanie naszej świątyni i za ofiary na Daninę Diecezjalną. Bóg zapłać.