Ogłoszenia Parafialne 16.01.2022

II Niedziela Zwykła

1. W dniach od 18 do 25 stycznia obchodzimy w Kościele Tydzień Powszechnej Modlitwy o Jedność Chrześcijan

2. W przyszłą niedzielę zbiórka do puszki na Radio Emaus

3. Zakończyliśmy kolędę w formie Mszy św. dla mieszkańców poszczególnych części naszej parafii. Bardzo serdecznie dziękujemy za wspólną modlitwę i ofiary złożone przy tej okazji na potrzeby naszego Zgromadzenia Zmartwychwstańców. Trwa jeszcze kolęda na indywidualne zaproszenia. Ze względu na rozpoczynające się ferie zimowe i związane z tym wyjazdy, zaproszenia można składać do 30 stycznia wypełniając kartę zgłoszeniową lub poprzez stronę internetową naszej parafii.

4. Spotkania grup w tym tygodniu:

• Ikonopisarzy „ Eliasz” we wtorek o godz. 17.00
  • Akcja Katolicka w środę po Mszy św. wieczornej

5. Dziękujemy za wszystkie ofiary składane na tacę i poprzez przelewy na utrzymanie naszej świątyni. Bóg zapłać !

• Nr konta parafialnego 09 1090 1346 0000 0000 3400 3198.

6. Polecamy prasę katolicką. Do Gościa Niedzielnego dołączona jest kolejna płyta Biblii Audio - pierwsze dwie księgi Starego Testamentu.

7. W minionym tygodniu w naszej parafii odeszła do Pana ŚP Marta Paluch z ul. Sianowskiej. Zmarłą Martę, zmarłych parafian i zmarłych z naszych rodzin polećmy Miłosierdziu Bożemu. Wieczny odpoczynek…