Krąg Biblijny

Krąg biblijny – to  nie tylko grupa osób czytających Pismo Święte. To nie miejsce , gdzie tylko czyta się i rozważa Słowo Boga. W Kręgu Biblijnym uczymy się rozpoznawać Oblicze Boga w słowach Boga. Swiatło Chrystusowej Prawdy, Miłości i Mocy kształtuje w wiernym uczniu obraz Mistrza. To miejsce gdzie On - Duch Prawdy szczególnie obdarza czytających łaskami Ducha Świętego .

Spotkania w Kręgu Biblijnym to czas,gdzie zaczynasz więcej wierzyć, zaczynasz robić coś, co jest pragnieniem Bożym. Po przeanalizowaniu danego fragmentu w modlitwie pytasz się Ojca, w co masz uwierzyć, co przestać robić, a co zacząć. I wtedy dostajesz odpowiedź, bo Krąg Biblijny to miejsce gdzie On sam przychodzi do nas i zmienia „SŁOWO W CIAŁO”. Studiując Słowo Boże zaczynamy „rosnąć” na Jego podobieństwo.

Zapraszamy na spotkania wszystkich chętnych pragnących wczytywać się i odkrywać bogactwo Dobrej Nowiny o naszym zbawieniu. Spotkania odbywają się raz w miesiącu.  Czas i godzinę podajemy w ogłoszeniach parafialnych.

Parafia Księży Zmartwychwstańców PW. imienia Maryi Copyright © 2012 All right reserved.