• Przepis tekst z obrazka....

  • NEWSLETTER

powered ByGiro.com

Nie zwlekaj daj dziecku to, co najlepsze!!

Dlaczego warto modlić się za swoje dzieci na Różańcu?

Każdy rodzic pragnie, aby jego dziecko było szczęśliwe, zdrowe, by trafiało do środowisk, w których będzie się najlepiej rozwijało, by właściwie rozeznało swoje powołanie i potrafiło się w nim realizować. Każdy rodzic tego pragnie, ale czy sam jest w stanie zapewnić dziecku to wszystko zapewnić? A jest Ktoś, kto może wszystko! Na dodatek pomaga za darmo! Jest Wszechmogący Bóg!

Dostrzegamy we współczesnym świecie nasilenie zła i zaczynamy zdawać sobie sprawę jak trudno jest mu się przeciwstawić. Alkohol, papierosy, narkotyki, uzależnienie od internetu i innych mediów, rozboje, magia i okultyzm, sekty, pornografia, skutki aborcji i wiele innych są wszechobecne. Dodatkowo często z powodu naszych błędów, zaniedbań i grzechów dzieci mogą doświadczać zła.

Uświadamiając sobie te wszystkie zagrożenia pragniemy także w  naszej parafii podjąć modlitwę w intencji swoich dzieci, opartą na formule Żywego Różańca. Rodzice tworzą dwudziestoosobowe "róże" a każda z osób przez cały miesiąc codziennie odmawia jedną dziesiątkę różańca, rozważając przy tym jedną z tajemnic różańcowych. W ten sposób za każde z dzieci objętych tą modlitwą odmówiony jest codziennie cały różaniec. Modlitwa obejmuje również dzieci adoptowane oraz z duchowej adopcji, dzieci poczęte, a jeszcze nienarodzone, chrześniaków oraz zięciów i synowe.

Zachęcamy wszystkich rodziców do włączenia się do tej modlitwy. Pozwala ona na uzyskanie właściwej relacji w stosunku do dziecka, na okazanie prawdziwej miłości, a przede wszystkim uprasza szczególną opiekę Maryi nad naszymi dziećmi.

Czy zabraknie nam 4 minut (tylko tyle trwa pobożne odmówienie dziesiątki różańca) w ciągu dnia na taką modlitwę za swoje dzieci? Włączając się do odmawiania Różańca Rodziców dajemy swoim dzieciom wytrwałość i wiarę innych 19-ściorga rodziców. Nawet, jeśli zdarzy się, że sam zapomnę, inni nie zapomną! Jeśli zacznę wątpić, inni będą wypraszać łaski z ufnością.

Aby przystąpić do Różańca Rodziców za dzieci nie trzeba uczestniczyć w żadnych zebraniach. Sposób comiesięcznej zmiany tajemnic i pozostałe informację zostaną dostarczone zainteresowanym osobom pocztą elektroniczną lub telefonicznie. Można zgłosić się za pomocą formularza kontaktowego. W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt tel: 502327720

Intencje ogólne Różańca Rodziców:

♦ Prosimy o to, aby Bóg w imię ofiary Chrystusa o ochronę naszych dzieci przed konsekwencjami grzechów rodziców

♦ Prosimy o błogosławieństwo dla naszych dzieci, aby w pełni zaczerpnęły ze skarbca Bożej Miłości.

♦ Prosimy o rozszerzanie się tego dzieła modlitwy rodziców w intencjach dzieci, aby jak największa rzesza dzieci otrzymywała od swych rodziców modlitwę i błogosławieństwo!

♦ Uzdrowienie przyczyn grzechów, których skutki spotykają nasze dzieci, u rodziców i w środowisku.

♦ W intencji Ojca Świętego i Jego intencjach oraz w intencji Kościoła Świętego.

Akt zawierzenia Modlitwy Różańcowej Rodziców w intencji dzieci

(tu powinien być link do tego Aktu)

 

POLECAMY TAKŻE:

Propozycje rozważań do tajemnic różańcowych Różańca Rodziców

List apostolski  ROSARIUM VIRGINIS MARIAE ojca świętego Jana Pawła II o różańcu świętym

Najlepszy prezent od rodziców dla dzieci - modlitwa

Modlitwa rodziców za dzieci

Świadectwa (http://www.rozaniecrodzicow.pl/?o=swiadectwa)

Różaniec Rodziców za Dzieci powstał 8 września 2001 roku, w czasie rekolekcji wspólnoty modlitewno-ewangelizacyjnej MARANA THA z Gdańska. Więcej informacji można uzyskać: www.rozaniecrodzicow.pl

FORMULARZ ZAPISOWY - RÓŻANIEC RODZICÓW ZA DZIECI

Przepisz kod z obrazka na dole :

NEWSLETTER - WPISZ SIĘ BĘDZIEMY INFORMOWAĆ CIĘ O WAŻNYCH WYDARZENIACH

Początek strony