1. Z żalem informujemy, że w sierpniu swoją posługę kończy ks. Wojciech Maliszewski CR, który przez osiem lat był w naszej Parafii wikariuszem. Wszystkich zapraszamy w przyszłą niedzielę na Mszę św., podczas, której będziemy dziękowali ks. Wojciechowi za jego pracę duszpasterską. Ks. Wojciech będzie od września posługiwał w Złocieńcu, jako przełożony domu zakonnego.
  2. Na swoje spotkania zapraszamy

- Akcję Katolicką w środę po Mszy św. i Nowennie o godz. 18.00

- chór w piątek o godz. 19.00

- młodzież Spotkanie biblijne w niedzielę po Mszy św. o godz. 18.00

- duszpasterstwo młodzieży na spotkanie po Lednicy w piątek o 19.00

- Ministrantów w sobotę o godz. 11.00

- scholę szkoły podstawowej w sobotę o godz. 13.30

3.   Radio Studnia będzie nadawało w środę o godz. 20:30.

4.   Serdecznie dziękujemy za wszystkie ofiary złożone na tacę gospodarczą, które będzie przeznaczona na zapłatę za ocieplenie plebanii.

5.   W przyszłą niedzielę słowo Boże będzie głosił nas współbrat ks. Stanisław Szklarczyk CR v-ce rektor Wyższego Seminarium Zmartwychwstańców w Krakowie, który po Mszy św. będzie zbierał do puszek ofiary na potrzeby naszego seminarium.

6.   W minionym tygodniu odeszli do Pana Ś. P.: Zygmunt Mokracki z ul. Połczyńskiej, Mieczysław Gron z ul. Człopskiej i Martyna Wojtyczka z ul. Santockiej. Wieczny odpoczynek racz Im dać Panie…

Początek strony