1. Serdecznie dziękujemy za włączenie się w Uroczystości Bożego Ciała Braciom Zewnętrznym, Szafarzom Nadzwyczajnym, pracownikom parafii, SLO, Panu Organiście, Orkiestrze, wszystkim delegacjom niosącym baldachim, feretrony, sztandary i chorągwie, dziewczynkom sypiącym kwiatki i ich opiekunkom. Dziękujemy również za czuwanie nad naszą procesją Policji. Poszczególnym grupom dziękujemy za przygotowanie ołtarzy.
  2. Zapraszamy do uczestnictwa w Oktawie Bożego Ciała. Msze św. z procesjami Eucharystycznymi sprawujemy każdego dnia o godz. 18.00. W czwartek, na zakończenie Oktawy poświęcimy zioła i kwiaty.
  3. W piątek obchodzimy Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. W tym dniu wieczornej Mszy św. będzie nabożeństwo i procesja wokół kościoła
  4. Na swoje spotkania zapraszamy

- Krąg Biblijny w środę po Mszy św. i Nowennie o godz. 18.00

- rodziców na katechezę przedchrzcielną w piątek po Mszy św. o godz. 18.00 i nabożeństwie w kościele

- scholę szkoły podstawowej w sobotę o godz. 13.30

- Ministrantów w sobotę o godz. 11.00

- chór w piątek o godz. 19.00

- młodzież Spotkanie biblijne w niedzielę po Mszy św. o godz.

1. Radio Studnia będzie nadawało w środę o godz. 20:30.
  2. Poradnia prawna będzie czynna w środę od godz. 18.00 do 20.00 w biurze parafialnym.
  3. W przyszłą niedzielę będziemy zbierali składkę gospodarczą.