1. Uroczystość rocznicy I Komunii św. będzie w naszej Parafii w Niedzielę 20.05 o godz. 9.30. Próba dla dzieci będzie w środę o godz. 16.30 a Spowiedź św. w sobotę od godz. 9.00.
  2. W środę podczas Mszy św. o godz. 18.00 będziemy modlili się w int. ks. Macieja i ks. Andrzeja z racji ich imienin. Na te Eucharystię serdecznie zapraszamy.
  3. W przyszłą Niedzielę będziemy obchodzili uroczystość Zesłania Ducha Świętego. W przeddzień, w sobotę po Mszy św. o godz. 18.00 zapraszamy na adoracyjne czuwanie przed wystawionym Najświętszym Sakramentem, które zakończymy o północy Mszą św., która będzie poprzedzona o godz. 23.00 nabożeństwem Drogi Światła.
  4. Przypominamy, że Nabożeństwa Majowe są sprawowane każdego dnia po Mszy św. o godz. 18.00. Na Apele Maryjne zapraszamy od poniedziałku do piątku o godz. 20.30. W tym tygodniu apele będą prowadziły w poniedziałek Akcja Katolicka, we wtorek Duszpasterstwo 40+ i czwartek wspólnota Barka.
  5. Na swoje spotkania zapraszamy

- wspólnotę Ikonopisarzy Eliasz we wtorek o godz. 17.00

- Ministrantów w sobotę o godz. 11.00

- scholę szkoły podstawowej w sobotę o godz. 13.30

- Krąg Biblijny w poniedziałek po Mszy św. i nabożeństwie o godz. 18.00

- młodzież Spotkanie biblijne w niedzielę po Mszy św. o godz. 18.00.

- Klasy 7: gr. A – środa godz. 17.00 a gr. B – środa godz. 19.00

- rodziców na nauki przedchrzcielne w piątek po Mszy św. o godz. 18.00 i nabożeństwie w kościele

- Duszpasterstwo 40 + w piątek o godz. 19.00

- duszpasterstwo młodzieży w piątek o godz. 19.00

6.   Radio Studnia będzie nadawało w środę o godz. 20:30. Temat audycji: Moje ulubione psalmy.

7.   W naszej Parafii trwa akcja „Pieluszka dla maluszka”, podczas której zbieramy pieluchy, pieluchomajtki, przybory szkolne i zabawki, które będą przekazane do Domu Pomocy Społecznej Sióstr Serafitek i Domu Samotnej Matki w Kiekrzu. Dary można przynosić po Mszach św. do zakrystii lub w godzinach urzędowania biura parafialnego oraz w godzinach dopołudniowych na plebanię do końca maja.

8.   W przyszłą niedzielę będziemy zbierali składkę gospodarczą.

9.   Zachęcamy młodzież do zapisywania się do wyjazdu na spotkanie młodych w Lednicy dnia 02 czerwca. Cena 20 zł.; z koszulką zmartwychwstańczą - 40 zł. Zapisy w zakrystii.

10.   W przyszłą Niedzielę przed kościołem studenci medycyny będą zbierali ofiary na projekt „Leczymy z Misją”, który polega na wysyłaniu do 4 kenijskich szpitali 80 studentów medycyny z całego kraju oraz sprzętu medycznego, którego ciągle tam brakuje.

11.   Ogłoszenia Rady Osiedla. Dnia 19 maja [ sobota] na naszym Osiedlu odbędzie się XX Wyścig Kolarski. W dniach 19-20 maja trwać będzie Air Show i z tego powodu nastąpi w rejonie części naszego Osiedla zmiana organizacji ruchu.                                                           Dnia 26 maja VI Smochowicki Bieg po Zdrowie im. Bogdana Jańskiego – trwają jeszcze zapisy. Szczegółowe informacje na plakatach i stronie internetowej Rady Osiedla.                                        

12.   W minionym tygodniu odeszły do Pana Ś. P. Stefania Matykowska z ul. Czaplineckiej i Stefania Poborska z ul. Leśnowolskiej. Wieczny odpoczynek racz Im dać Panie…

Początek strony