1. Na swoje spotkania zapraszamy:

- Krąg Biblijny w środę po Mszy św. wieczornej i nabożeństwie

- chór w piątek o godz. 19.00

- Duszpasterstwo młodzieżowe w piątek o godz. 19.00

- Scholę szkoły Podstawowej w sobotę o godz. 13.30

- Ministrantów w sobotę o godz. 11.00

- Duszpasterstwo 40 + w piątek o godz. 19.00

- zespół Uskrzydleni w piątek o godz. 19.00

- Koło Przyjaciół Radia Maryja w poniedziałek po Mszy św. wieczornej

- Klasę III gimnazjum, gr. A – poniedziałek o godz. 19.00 gr. B we wtorek o godz. 17.00

- młodzieżowy Krąg Biblijny w niedzielę o godz. 19.00                                                             

2.   Jutro (16 kwietnia) o godz. 17.00 zapraszamy do kościoła na spotkanie z Szymonem Hołownią temat spotkania brzmi: "Jak słuchać Boga w codzienności? Na przykładzie własnym i Świętych." Podczas spotkania będzie możliwość zakupu książek autora z których dochód przeznaczony jest dla podopiecznych Fundacji Dobra Fabryka m. i. w wiosce trędowatych w Togo czy hospicjum w Rwandzie.

3.   W poniedziałek Msza sw. o godz. 18.00 będzie w kaplicy

4.   Radio Studnia będzie nadawało w środę o godz. 20:30. (temat: Ewangeliści o Zmartwychwstałym)

5.   W ramach Spotkań z filmem chrześcijańskim, zapraszamy za tydzień (22 kwietnia) na film pt. "Sprawa Chrystusa". Trzymający w napięciu film oparty jest na prawdziwej historii cenionego dziennikarza śledczego, który po tym, jak jego żona niespodziewanie porzuca ateizm postanawia udowodnić brak istnienia Boga. Projekcja odbędzie się o godz.19.00 w auli pod Kościołem. Zapraszamy do wspólnego oglądania.

6.   W naszej Parafii trwa akcja „Pieluszka dla maluszka”, podczas której zbieramy pieluchy, pieluchomajtki, przybory szkolne i zabawki, które będą przekazane do Domu Pomocy Społecznej Sióstr Serafitek i Domu Samotnej Matki w Kiekrzu. Dary można przynosić po Mszach św. do zakrystii lub w godzinach urzędowania biura parafialnego oraz dopołudniowych na plebanię do końca maja.

7.   Ogłoszenie Rady Osiedla: Biblioteka Raczyńskich w Poznaniu Filia nr 16 wraz z Poznańskim Towarzystwem Przyjaciół Fortyfikacji w ramach cyklu wykładów pt. „FORTYFIKACJE W KRAJOBRAZIE MIASTA” zapraszają na wykład który odbędzie się 20 kwietnia o godz.18.00 w Sali Rady Osiedla ul. Muszkowska 1a „ZBĄSZYŃ-ZAPOMNIANA TWIERDZA” – wykład poprowadzi profesor Jerzy Stiller. Rada Osiedla informuje że trwają zapisy do udziału w imprezach sportowych organizowanych na naszym Osiedlu w miesiącu maju –XX Wyścigu Kolarskiego, który odbędzie się 19 maja a także VI Smochowicki Bieg po Zdrowie im. Bogdana Jańskiego - 26 maja - serdecznie zapraszamy. 

Początek strony