1. Dziś (niedziela), w Godzinie Miłosierdzia o godz. 15.00 zapraszamy na Mszę św.
  2. Jutro (9 kwietnia) w Uroczystość Zwiastowania Pańskiego podczas Mszy św. o godz. 18.00 będzie Przyrzeczenie Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego. Deklaracje można odbierać już od dziś w zakrystii. Pól godziny przed Mszą św. zapraszamy na nabożeństwo różańcowe w int. wszystkich, którzy podejmą się tej modlitwy oraz poczętych dzieci.
  3. Spotkanie dla wyjeżdżających w Pielgrzymce do San Giovani Rotondo, Monte Sant’ Angelo, Monte Casino i Rzymu będzie w piątek o godz. 19.00 w kościele.
  4. Z Pielgrzymką do Kalisza wyjeżdżamy w sobotę o godz. 7.30 z parkingu przed kościołem.
  5. Radio Studnia będzie nadawało w środę o godz. 20:30. (temat: Co potrafi Duch Święty?)
  6. Dnia 16 kwietnia (poniedziałek) o godz. 17.00 zapraszamy do kościoła na spotkanie z Szymonem Hołownią temat spotkania brzmi: "Jak słuchać Boga w codzienności? Na przykładzie własnym i Świętych." Podczas spotkania będzie możliwość zakupu książek autora z których dochód przeznaczony jest dla podopiecznych Fundacji Dobra Fabryka m. i. w wiosce trędowatych w Togo czy hospicjum w Rwandzie.
  7. W związku z Uroczystością Zwiastowania Pańskiego i duchową adopcją jutro o godz. 18.00 nie ma Mszy św. zbiorowej za zmarłych.
  8. Dnia 13 kwietnia po Mszy św. o godz. 18.00 zapraszamy na różaniec Fatimski
  9. Proponuję, abyśmy włączyli się w akcję „Pieluszka dla maluszka”, która będzie polegała na zbiórce pieluch, pieluchomajtek, przyborów szkolnych i zabawek, które będą przekazane do Domu Pomocy Społecznej Sióstr Serafitek i Domu Samotnej Matki w Kiekrzu. Dary można przynosić po Mszach św. do zakrystii lub w godzinach urzędowania biura parafialnego oraz dopołudniowych na plebanię do końca maja.
  10. Na swoje spotkania zapraszamy:

- chór w piątek o godz. 19.00

- Ministrantów w sobotę o godz. 11.00

- Scholę szkoły Podstawowej w sobotę o godz. 13.30

- Akcję Katolicką w środę po Mszy św. wieczornej i nabożeństwie

- zespół Uskrzydleni w piątek o godz. 19.00

- Rodziców kandydatów do bierzmowania we wtorek o godz. 19.00

- Klasę III gimnazjum, gr. A – poniedziałek o godz. 19.00, gr. B we wtorek o godz. 17.00

- młodzieżowy Krąg Biblijny w niedzielę o godz. 19.00

11.   Rada Osiedla informuje o akcji przeprowadzonej przez GOAP pt. „PRZYWIEŹ WOREK”, która ma na celu ułatwić pozbycia się worków z bioodpadami. ,Na naszym osiedlu w dniach 14 i 21 kwietnia w godz. 9.30-10.30 na parkingu przy ul .Braniewskiej /Lubowskiej [przy obiekcie sportowym ],będzie można wyrzucić do kontenera worki z bioodpadami. Przypominamy jednocześnie że od 1 stycznia 1018 r. bioodpady i odpady kuchenne wrzucamy do brązowego pojemnika lub na kompost w ogrodzie Zapraszamy także do włączenia się do corocznej akcji „WIOSENNE PORZĄDKI”, która na naszym Osiedlu odbędzie się w dniach 13-14 kwietnia. Worki i rękawice można pobrać w siedzibie Rady Osiedla; informacje szczegółowe na stronie internetowej Rady Osiedla i na plakatach.  

12.   W przedsionku dziś zbieramy do puszek ofiary na Caritas Archidiecezjalną.                                                                                                                  

13   W minionym tygodniu odeszli do Pana Ś. P. Alina Sepska z ul. Pniewskiej, Zbigniew Hiller z ul. Lęborskiej i Maria Zabel z ul. Starogardzkiej. Wieczny odpoczynek racz Im dać Panie…

Początek strony