Trwa Wizyta duszpasterska. Dziękujemy wszystkim, którzy nas do tej pory przyjęli. W tym tygodniu nawiedzimy mieszkańców następujących ulic:

Niedziela – 07.01.2018

Sianowska – numery nieparzyste

Poniedziałek – 08.01.2018

Kołobrzeska, Pelplińska + Pelplińska działki (zgłoszenia) + Sępoleńska, Meliorantów

Wtorek – 09.01.2018

Starogardzka, Lubosińska, Przybrodzka, Przytoczna, Santocka

Środa – 10.01.2018

Geodetów, Świecka, Pasłęcka, Rogozińska

Czwartek – 11.01.2018

Drogowców, Tczewska, Czarnkowska

Piątek – 12.01.2018

Kościerzyńska, Gorajska, Prusimska, Gorajska działki (zgłoszenia)

Sobota – 13.01.2018

Pniewska, Wejherowska, Elbląska

Niedziela – 14.01.2018

Słupska, Stobnicka, Zakrzewska

Szczegółowy plan z informacją od którego numeru dany ksiądz rozpoczyna Kolędę znajdziemy w gablocie i na naszej stronie internetowej w linku „ogłoszenia parafialne”.

1. Zapraszamy na 48 koncert z cyklu spotkań z muzyką organową i kameralną w naszym kościele, 14 stycznia o godzinie 19:00. Program koncertu obejmie kolędy polskie i innych narodów. Usłyszymy je w wykonaniu Chóru Akademickiego "Coro Da Camera". Akompaniament fortepianowy wykona mgr Anna Piwosz, natomiast mgr Klara Nowacka towarzyszyć będzie wykonawcom na flecie. Improwizacje organowe na temat prezentowanych kolęd usłyszymy w wykonaniu Pawła Kuchnickiego. Koncert odbywa się w ramach X edycji festiwalu "Poznańskie Kolędowanie". Serdecznie zapraszamy!
  2. W przyszłą, drugą niedzielę miesiąca będziemy zbierali składkę gospodarczą.
  3. Na swoje spotkania zapraszamy:

- ministrantów w sobotę o godz. 11.00

- scholę szkoły podstawowej w sobotę o godz. 13.30

- rodziców na katechezę przedchrzcielną w sobotę po Mszy św. o godz. 18.00

1. Radio Studnia będzie nadawało w środę od godz. 20.30
  2. Dziś przed kościołem uczniowie naszej SP nr 57 zbierają ofiary na leczenie ich kolegi Alberta, który walczy z chorobą nowotworową. W ich imieniu wszystkim Ofiarodawcom składam serdeczne podziękowania
  3. W minionym tygodniu odszedł do Pana Ś. P. Bernadeta Domańska z ul. Pniewskiej. Wieczny odpoczynek racz Jej dać Panie…