W okresie Świąt Bożego Narodzenia rozpoczynamy odwiedziny duszpasterskie. Jest to pewnie jedyna, szczególna okazja, by spotkać się z kapłanem w gronie rodzinnym, dzieląc się wzajemnie radościami, troskami i kłopotami związanymi z naszym ziemskim życiem i parafią, oraz by przez wspólną modlitwę wypraszać obfite Boże Błogosławieństwo. Niech będzie to spotkanie pełne radości, otwartego serca i życzliwości.

 

Zewnętrzne przygotowanie: stół nakryty obrusem, krzyż, dwie zapalone świece, woda święcona, Pismo Św.; dzieci i młodzież szkolna przygotowują zeszyt z religii.

Początek kolędy:       poniedziałek – piątek od godziny 16.00

                                  sobota – niedziela od godziny 14.30

UWAGA! Może zdarzyć się, że nie na wszystkich ulicach będzie informacja przeddzień kolędy.

Grudzień 2017

Czwartek – 28.12.2017

Białośliwska, Białogardzka, Polanowska, Polanowska Działki

1 ksiądz – Białośliwska + Białogardzka

2 ksiądz – Polanowska Działki (zgłoszenia) + Polanowska od 2-31

3 ksiądz – Polanowska od 32-105

4 ksiądz – Polanowska od 107 do końca

Piątek – 29.12.2017

Brodnicka, Bartoszycka, Ornecka, Gniewska

1 ksiądz – Brodnicka + Bartoszycka

2 ksiądz – Ornecka

3 ksiądz – Gniewska od 2-46

4 ksiądz – Gniewska od 48 do końca

Sobota – 30.12.2017

Sianowska – numery parzyste

1 ksiądz – Sianowska od 4-30

2 ksiądz – Sianowska od 32-54

3 ksiądz – Sianowska od 58 – 126

4 ksiądz – Sianowska 132 (blok Developer) do końca

Styczeń 2018

Wtorek – 02.01.2018

Lubowska, Tucholska

1 ksiądz – Lubowska od 1-17

2 ksiądz – Lubowska od 20a-40

3 ksiądz – Lubowska od 41-63

4 ksiądz – Lubowska od 64 do końca (nr. 100)

5 ksiądz – Tucholska

Środa – 03.01.2018

Mazurska, Zagórzycka, Suliszewska, Karlińska, Wituchowska, Łupowska

1 ksiądz – Mazurska + Zagórzycka

2 ksiądz – Suliszewska + Karlińska

3 ksiądz – Wituchowska od 3-26

4 ksiądz – Wituchowska od 27 – do końca (46)

5 ksiądz – Łupowska

Czwartek – 04.01.2018

Myśliborska, Czechowska

1 ksiądz – Myśliborska od 1-19

2 ksiądz – Myśliborska od 20-29

3 ksiądz – Myśliborska od 30-53

4 ksiądz – Myśliborska od 54-do końca

5 ksiądz – Czechowska

Piątek – 05.01.2018

Lęborska

1 ksiądz – Lęborska 1-20

2 ksiądz – Lęborska 22-38a

3 ksiądz – Lęborska 40-53

4 ksiądz – Lęborska 54-do końca

Sobota – 06.01.2018

Kolędowanie parafialnych grup duszpasterskich.

Niedziela – 07.01.2018

Sianowska – numery nieparzyste

1 ksiądz – Sianowska od 1-9 (domy) + Blok Developer nr. 15, 17

2 ksiądz – Sianowska Blok Developer nr. 19, 21

3 ksiądz – Sianowska Blok Developer bezpośrednio przy ul. Sianowskiej (klatki nr. 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39 – cały Developer) + domy nr. 47, 49, 51, 55 (do świateł)

4 ksiądz od 69 do końca 151a (od świateł przy plebanii w stronę ul Słupskiej, koniec Apteka Krzyżowniki)

Poniedziałek – 08.01.2018

Kołobrzeska, Pelplińska + Pelplińska działki (zgłoszenia) + Sępoleńska, Meliorantów

1 ksiądz – Kołobrzeska od 1-19

2 ksiądz – Kołobrzeska od 20-do końca

3 ksiądz – Pelplińska + Pelplińska Działki (zgłoszenia) + Sępoleńska

4 ksiądz – Meliorantów od 1-21

5 ksiądz – Meliorantów od 22 do końca

Wtorek – 09.01.2018

Starogardzka, Lubosińska, Przybrodzka, Przytoczna, Santocka

1 ksiądz – Starogardzka od 3-25

2 ksiądz – Starogardzka od 26 do końca

3 ksiądz – Lubosińska + Przybrodzka + Przytoczna

4 ksiądz – Santocka od 1-21/1

5 ksiądz – Santocka od 25 do końca

Środa – 10.01.2018

Geodetów, Świecka, Pasłęcka, Rogozińska

1 ksiądz – Geodetów od 1-18

2 ksiądz – Geodetów od 20 do końca

3 ksiądz – Świecka

4 ksiądz – Pasłęcka

5 ksiądz – Rogozińska

Czwartek – 11.01.2018

Drogowców, Tczewska, Czarnkowska

1 ksiądz – Drogowców od 1-20

2 ksiądz – Drogowców od 22 do końca

3 ksiądz – Tczewska

4 ksiądz – Czarnkowska od 1-18

5 ksiądz – Czarnkowska od 17-35

Piątek – 12.01.2018

Kościerzyńska, Gorajska, Prusimska, Gorajska działki (zgłoszenia)

1 ksiądz – Kościerzyńska (od początku do ulicy Sianowskiej) – nr. 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 15a, 17, 19, 21, 22, 23, 25, 27, 29, 33

2 ksiądz – Kościerzyńska (od Sianowskiej w stronę Polanowskiej) – nr. 26, 28, 32, 34, 36, 45, 46, 47, 56, 58, 60, 62, 64-66, 65, 69, 71, 73, 75, 77, 79

3 ksiądz – Kościerzyńska (od 80 do końca) – nr. 80, 82, 84, 83-85, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 107, 109, 111, 113, 121, 131, 139, 141-143

4 ksiądz – Gorajska + Prusimska

5 ksiądz – Gorajska Działki

Sobota – 13.01.2018

Pniewska, Wejherowska, Elbląska

1 ksiądz – Wejherowska + Pniewska od 6-35

2 ksiądz – Pniewska od 36 do końca

3 ksiądz – Elbląska od 2-18

4 ksiądz – Elbląska od 21 do końca

Niedziela – 14.01.2018

Słupska, Stobnicka, Zakrzewska

1 ksiądz – Słupska od 5-37

2 ksiądz – Słupska od 38-73

3 ksiądz – Słupska od 75-163 + Stobnicka

Poniedziałek – 15.01.2018

Margonińska, Wyrzycka, Braniewska, Fromborska, Pucka

1 ksiądz – Margonińska od 1-17

2 ksiądz – Margonińska od 18 do końca + Wyrzycka

3 ksiądz – Fromborska (cała) + Pucka od 1-13a

4 ksiądz – Pucka od 15-31

5 ksiądz – Pucka od 32 do końca + Braniewska

Wtorek – 16.01.2018

Trzebiatowska

 1 ksiądz – Trzebiatowska od 3-23

 2 ksiądz – Trzebiatowska od 25-36

 3 ksiądz – Trzebiatowska od 37-54a

 4 ksiądz – Trzebiatowska od 55-64a

5 ksiądz - 65- do końca

Środa – 17.01.2018

Beskidzka, Biskupińska, Człuchowska, Podgajska, Wolińska

1 ksiądz – Beskidzka od 31-140

2 ksiądz – Beskidzka od 142-200 + Biskupińska

3 ksiądz – Człuchowska od 1-18a

4 ksiądz – Człuchowska od 19-45

5 ksiądz – Podgajska, Wolińska

Czwartek – 18.01.2018

Leśnowolska, Człopska, Oliwska, Lubiatowska

1 ksiądz – Leśnowolska od 6-24

2 ksiądz – Leśnowolska 26-do końca

3 ksiądz – Człopska

4 ksiądz – Oliwska

5 ksiądz – Lubiatowska

Piątek – 19.01.2018

Owczarska, Łagowska, Dziwnowska

1 ksiądz – Owczarska od 1-14

2 ksiądz – Owczarska od 15 do końca (32)

3 ksiądz – Łagowska 3-25

4 ksiądz – Łagowska 36 do końca + Dziwnowska

Sobota – 20.01.2018

Budzyńska, Dąbrowskiego, Dąbrowskiego Działki, Mrowińska

1 ksiądz – Budzyńska

2 ksiądz – Dąbrowskiego 339, 341, 345, 349, 351, 355, 357, 383, 387, 425, 431, 435, 435/2, 437, 239, 485, 485a, 458

3 ksiądz – Dąbrowskiego 493A (wejście od ul . Człopskiej), 497, 499, 499a, 501, 503, 505/2, 507, 509, 511, 513, 527, 527/1, 527/3, 529, 531, 551

4 ksiądz - Działki od Dąbrowskiego (zgłoszenia)

5 ksiądz – Mrowińska

Niedziela – 21.01.2018

Międzyzdrojska, Wirska, Maszewska, Malborska

1 ksiądz – Międzyzdrojska, Wirska

2 ksiądz – Maszewska

3 ksiądz – Malborska

Poniedziałek – 22.01.2018

Chodzieska, Trzcianecka, Cetniewska, Mrzeżyńska

1 ksiądz – Chodzieska od 1-16

2 ksiądz – Chodzieska od 19 do końca

3 ksiądz – Trzcianecka od 2 – 12

4 ksiądz – Trzcianecka od 13 do końca (29)

5 ksiądz – Cetniewska + Mrzeżyńska

Wtorek – 23.01.2018

Rybojadzka, Muszkowska, Lemierzycka, Łebska

1 ksiądz – Rybojadzka

2 ksiądz – Muszkowska

3 ksiądz – Lemierzycka

4 ksiądz – Łebska od 5 – 29/3

5 ksiądz – Łebska od 31 – 104

Środa – 24.01.2018

Czaplinecka, Wichrowa, Wichrowa Działki (zgłoszenia), Połczyńska, Nowokramska, Żukowska, Kociewska

1 ksiądz – Czaplinecka

2 ksiądz – Wichrowa

3 ksiądz – Wichrowa działki (zgłoszenia)

4 ksiądz – Połczyńska + Nowokramska

5 ksiądz – Żukowska, Kociewska

Czwartek – 25.01.2018

Olsztyńska, Olsztyńska Działki (zgłoszenia), Darłowska, Olecka

1 ksiądz – Olsztyńska + Olsztyńska działki (zgłoszenia)

2 ksiądz – Darłowska od 3-35a

3 ksiądz – Darłowska od 37 do końca

4 ksiądz – Olecka od 4-10 + blok Developer nr. 14, 16, 18, 20

5 ksiądz – Olecka – blok Developer nr. 22, 24, 26, 28, 30

Piątek – 26.01.2018

Nad Miedzą, Przygraniczna, Izbicka, Warpnowska, Charzykowska

1 ksiądz – Nad Miedzą + Przygraniczna

2 ksiądz – Izbicka

3 ksiądz – Warpnowska

4 ksiądz – Charzykowska

Sobota – 27.01.2018

Sułowska, Ownicka, Gorzyńska, Kwidzyńska, Architektów, Czerska, Karsińska, Skarszewska

1 ksiądz – Sułowska + Ownicka

2 ksiądz – Gorzyńska

3 ksiądz – Kwidzińska

4 ksiądz – Czerska + Architektów + Karsińska + Skarszewska

Niedziela – 28.01.2018

Kolęda dla wszystkich, którzy nie mogli przyjąć kapłana w terminie wyznaczonym w programie. Zgłoszenia są przyjmowane w zakrystii oraz biurze parafialnym (kolęda od godz. 15.00)

Początek strony