1.  Pamiętajmy o Nabożeństwach Majowych, które sprawujemy każdego dnia po Mszy św. o godz. 18.00 oraz o Apelach Maryjnych, na które zapraszamy od poniedziałku do soboty o godz. 20.30.
 2. Na swoje spotkania zapraszamy:- Wspólnotę Ikonopisarzy Eliasz we wtorek o godz. 17.00- Zespół Uskrzydleni w piątek o godz. 19.00- Duszpasterstwo 40+ w piątek o godz. 19.00
 3. - Rodziców, dzieci, które w w najbliższą niedzielę przyjmą chrzest św. na katechezę w piątek po Mszy św. wieczornej i nabożeństwie
 4. - scholę szkoły podstawowej w sobotę o godz. 13.30
 5. - Zespół Getsemani we wtorek o godz. 19.00
 6. - klasę II gimnazjum w poniedziałek o godz. 19.00
 7. Zachęcamy do wspólnego wyjazdu do Medjugorie w dniach od 10 do 15 lipca. Są jeszcze wolne miejsca. Zapisy w zakrystii. Osoby które już się zapisały prosimy o uzupełnienie danych, szczególnie nr dowodu osobistego i dopłatę na konto parafii już pełnej kwoty do 28 maja.
 8. Msza św. z modlitwą o uzdrowienie będzie w naszym kościele 29 maja (poniedziałek) o godz. 19.00.
 9. Dziękujemy za wszystkie ofiary składane lub przelewem na remont nawierzchni. W przyszłą niedzielę będziemy zbierali składkę gospodarczą.
 10. W minionym tygodniu został zamontowany nowy podjazd dla wózków. Oczywiście jest to wersja robocza. Kiedy będziemy wymieniali nawierzchnię z przodu świątyni konstrukcja ta zostanie rozebrana, elementy oddane do ocynkowania i pomalowania na kolor, który będzie współgrał z barwą całego obiektu kościelnego a po ponownym zamontowaniu dół wypełnimy płaszczyzną, która będzie podobna do muru z piaskowca, który jest bezpośrednio za podjazdem.
 11. Teatr Droga im. Jana Pawła II zaprasza dziś (14.05) po Mszy św. o godz. 18.00 i Nabożeństwie Majowym na spektakl pt. „Słowa i Słówka”. Spektakl utworzono na motywach świadectwa nawrócenia Andre Frosarda. Spektakl będzie wystawiony w naszej Auli.
 12. Rada Osiedla zaprasza do wzięcia udziału w konkursie „ZIELONY POZNAŃ” na najpiękniejsze balkony, tarasy, ogrody. Karty zgłoszeń dostępne są w siedzibie Rady Osiedla ul. Muszkowska 1a i można je odbierać w czasie cotygodniowych dyżurów w środy w godzinach od18 do 19 .Zgłoszenia przyjmowane będą do 20 czerwca 2017 r.
 13. W minionym tygodniu odeszli do Pana Ś. P. Wiesław Kalinowski z ul. Łebskiej i Aleksandra Pukacka – Kubka z ul. Myśliborskiej. Wieczny odpoczynek racz Im dać Panie…

 

Początek strony