Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy wspierali nas podczas Wizytacji Kanonicznej. Dziękujemy grupom, które zorganizowały spotkanie poranne i wieczorne w auli, wszystkim wykonawcom i ofiarodawcom ciasta. Wszystkim liderom Grup za obecność na spotkaniu. Za zaangażowanie dziękujemy Służbie Liturgicznej Ołtarza, Braciom Zewnętrznym, zespołowi Uskrzydleni, panu Organiście, Pracownikom cmentarza, Parafii i Domu Zakonnego; wszystkim Parafianom za obecność na Mszach świętych oraz podczas nabożeństwa na cmentarzu. Wszystkim za wszelką życzliwość w tych dniach serdecznie dziękujemy.

Jutro (07.03) będziemy przeżywali Wizytację Kanoniczną,

którą przeprowadzi ks. Bp Damian Bryl. Plan wizytacji jest następujący:

ITALIA SACRA

  1. Wykorzystajmy ofiarowany nam czas rekolekcji wielkopostnych. Nauki rekolekcyjne będą głoszone od poniedziałku do środy o godz. 8.00, 18.00 i 20.00. Ofiarujmy ten czas Bogu i sobie.
  2. Zachęcamy do uczestnictwa w nabożeństwach Wielkiego Postu. W piątek zapraszamy na Drogę Krzyżową dzieci o godz. 17.00, dorosłych o godz. 18.30 i młodzież o godz. 19.00. Gorzkie Żale sprawujemy każdej Niedzieli o godz. 17.00.
  3. Wizytację kanoniczną będziemy przeżywali dnia 7 marca. Wizytację przeprowadzi ks. Bp Damian Bryl. Plan wizytacji jest następujący:
Początek strony