1. W przyszłą sobotę zapraszamy na Mszę św. sprawowana w int. Ojczyzny z racji Święta Odzyskania Niepodległości.
 2. Katechezy dla narzeczonych przygotowujących się do sakramentu małżeństwa będą w naszej Parafii w kaplicy pod Kościołem od 6 listopada w poniedziałki i środy o godz. 19.00 przez kolejne 3 tygodnie.
 3. Za zmarłych z wypominek miesięcznych modlimy się na Różańcu św. każdego dnia powszedniego o godz. 17.30
 4. Na swoje spotkania zapraszamy:

 

 

 1. W przyszłą niedzielę będziemy obchodzić uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata. W tym dniu podczas Mszy świętych dokonamy Jubileuszowego Aktu Przyjęcia Jezusa Chrystusa za Króla i Pana. Do tego wydarzenia przygotowujemy się poprzez specjalnie przygotowaną Nowennę, którą odmawiamy od piątku po Mszy św. o godz. 18.00.

 2. W najbliższy piątek, sobotę i niedzielę będziemy przeżywali Dni Zmartwychwstańczej Młodzieży. Przyjeżdża do nas 20 osób. Potrzebujemy jeszcze 11 miejsc na nocleg. Prosimy więc Parafian, aby otworzyli swoje serca i domy i przyjęli naszych młodych gości. Chętnych, którzy są gotowi przyjąć do domów młodzież prosimy o zgłoszenie się do zakrystii.

 3. W sobotę Bracia Zewnętrzni z naszej Parafii i Wildy będą przeżywali Dzień Skupienia, który rozpocznie się o godz. 15.00 w kaplicy.

 4. Dziś, w ramach Spotkań z filmem chrześcijańskim, zapraszamy na bardzo dobry film pt. "Bóg w Krakowie". Tym razem, w auli pod kościołem, odbędą się aż 2 projekcje filmu. Jedna o godz. 16.00, podczas której zapewniamy opiekę nad dziećmi od 3 roku życia i druga - o godz.19.00. Rodziców z dziećmi prosimy o trochę wcześniejsze przyjście.

 5. Za zmarłych z wypominek miesięcznych modlimy się o godz. 17.30 we wszystkie dni powszednie.

 6. Na swoje spotkania zapraszamy:

  - młodzież kl. II Gimn. w poniedziałek o godz. 18.30

  - Krąg Biblijny w poniedziałek po Mszy św. o godz. 18.00

  - rodziców dzieci pierwszokomunijnych na spotkanie formacyjne we wtorek o godz. 19.00

  - Wspólnotę Ikonopisarzy Eliasz we wtorek o godz. 17.00

  - Akcję Katolicką w środę po Mszy św. o godz. 18.00 i Nabożeństwie

  - wspólnotę Barka w czwartek po Mszy św. o godz. 18.00

  - scholę szkoły podstawowej w sobotę o godz. 13.30.

 7. Dziękujemy za wszystkie ofiary składane dziś na tacę gospodarczą lub indywidualnie z przeznaczeniem na spłatę długu za prace remontowe.

 8. W minionym tygodniu odeszli do Pana Ś. P. Halina Fabiś z ul. Słupskiej, Krystyna Marczyk z ul. Sianowskiej, Janusz Mączyński z ul. Słupskiej, Stanisława Bernaczyk z ul. Trzebiatowskiej i Andrzej Kokociński z ul. Słupskiej. Wieczny odpoczynek racz Im dać Panie…

 

 

 

 

 

Początek strony