PARAFIA KSIĘŻY ZMARWYCHWSTAŃCÓW - ARCHIDIEZECJA POZNAŃSKA   
POPROŚ O MODLITWĘ    *    ADORACJA ONLINE   
  1. Przypominamy, że w czasie wakacyjnym Msze św. w ciągu tygodnia są sprawowane o godz. 8.00 i 19.00 a niedziele o godz. 8.00, 10.00, 12.00, 19.00 i 21.00. Okazja do spowiedzi św. w dzień powszedni zawsze 15 minut przed Mszą św. W niedzielę spowiedź  św. bez zmian. Kancelaria Parafialna czynna jest we wtorki od godz. 11.00 do godz. 13.00 oraz w piątki od godz. 16.00 do godz. 18.00. Pilne sprawy można załatwić w zakrystii w dni powszednie po Mszach świętych.

  2. W dniach 23-25 lipca będziemy gościli w naszej Parafii młodzież z Francji – 48 osób. Młodzież przyjeżdża do nas w sobotę miedzy godz. 7.00 a 9.00 i spożywa śniadanie. Następnie wyrusza zwiedzać Poznań i uczestniczyć w wydarzeniach przygotowanych na Cytadeli. Wieczorem o godz. 19.00tego dnia uczestniczą w naszej Parafii w Mszy św. a po Eucharystii wspólnie bawimy się w naszym parku przykościelnym. Po czym młodzież zostaje zabrana przez rodziny na nocleg. W niedzielę nasi goście cały dzień mają zajęcia w mieście. Na uwagę zasługuję tutaj o godz. 12.00 w katedrze odnowienie przyrzeczeń chrzcielnych, przemarsz na Cytadelę a tam wśród licznych wydarzeń szczególnie pragniemy zaprosić na Mszę św. Posłania o godz. 19.00. Wszystkich, szczególnie młodych zachęcamy do udziału w tych wydarzeniach.

  3. Z racji wspomnienia sw. Krzysztofa w przyszłą Niedzielę po Mszach sw. bedziemy świecili wszystkie pojazdy.
  4. Zapraszamy w poniedziałek o godz. 19.00 na Mszę św. zbiorową za zmarłych a w środę o godz. o godz. 19.00 na Mszę św. i Nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

  5. Młodzież, która uczestniczy w zorganizowaniu przyjęcia młodych z Francji zapraszamy na spotkanie w środę o godz. 20.00.

  6. Tak, jak zapowiadaliśmy, dziś do puszek zbieramy ofiary na zorganizowanie ŚDM w naszej Parafii.

  7. Wszystkim życzymy błogosławionego tygodnia. Dla przebywających na urlopie niech będzie to czas dobrego wypoczynku i dla tych, którzy nie wypoczywają niech to będzie czas owocnej i dobrej pracy.

  8. W minionym tygodniu odeszła do Pana Ś. P. Marianna Michalczak z ul. Myśliborskiej, Krystyna Andrzejewska z ul. Sianowskiej i Romuald Gronowski z ul. Starogardzkiej. Wieczny odpoczynek racz Im dać Panie…

 

 

NEWSLETTER - WPISZ SIĘ BĘDZIEMY INFORMOWAĆ CIĘ O WAŻNYCH WYDARZENIACH

Początek strony