PARAFIA KSIĘŻY ZMARWYCHWSTAŃCÓW - ARCHIDIEZECJA POZNAŃSKA   
POPROŚ O MODLITWĘ    *    ADORACJA ONLINE   

1.Dziękujemy za wszystkie ofiary składane, czy to osobiście, czy też na konto z przeznaczeniem na utwardzenie naszego parkingu. Bóg zapłać.

2. W piątek grupa dzieci i młodzieży z naszej Parafii wyjeżdża do Kościerzyny na Mini Emaus, czyli spotkanie zmartwychwstańczych parafialnych grup dziecięcych i młodzieżowych. Spotkanie przed wyjazdem będzie we wtorek po Mszy św. wieczornej.

3. Niestety zakończyła się niepowodzeniem próba zorganizowania pielgrzymki do Włoch. Zbyt wiele osób się wycofało. Firma Frater proponuje z połączeniu z inną grupa pielgrzymkę z podobnym programem w dniach od 27.06 – 05.07.2016. Osoby, które wpłaciły już zaliczkę na Pielgrzymkę proszę o kontakt po Mszy św. i decyzję, czy są zainteresowane wyjazdem, czy też zwrócić wpłacone pieniądze.

4. Zapraszamy wszystkich do udziału w pielgrzymce do Sanktuarium Św. Siostry Faustyny Kiekrzu dnia 14 maja w sobotę. Plan Pielgrzymki byłby następujący. O godz. 10.45 zbiórka przy klasztorze Sióstr i przejście na Dróżki św. S. Faustyny. Tam odprawilibyśmy Drogę Krzyżową. Następnie przy ołtarzu polowym na Jeziorem Małym Kierskim sprawowalibyśmy Mszę św. Proponujemy trzy możliwości Pielgrzymowania. Własnymi środkami transportu, podstawionym darmowym autokarem (tu prosimy o zgłaszanie się takich osób na listę w zakrystii) i Pielgrzymka piesza, która wyruszyłaby ok. godz. 8.30.

5. Na swoje spotkania zapraszamy:

- Krąg Biblijny w poniedziałek po Mszy św. wieczornej.

- Wspólnotę Ikonopisarzy Eliasz we wtorek o godz. 17.00

- Wspólnotę Żywego Różańca w niedzielę o godz. 9.30

- dzieci przygotowujące się do I Komunii św. w środę i czwartek o godz. 16.30

- Zespół Getsemani w środę o godz. 19.00

- Koło Przyjaciół Radia Maryja w środę po Mszy św. wieczornej i Nowennie

- Zespół Uskrzydleni w piątek o. godz. 19.30

- Chór w piątek o godz. 19.00

6. Wsłuchując się dziś w list o Miłosierdziu Bożym chcemy włączyć się w pomoc dla Oliwiera Pawłowskiego, który choruje na dystrofię mięśniową Duchenne'a walcząc o każdy dzień życia. Zbiórka rodzina przeprowadza przed kościele. Już teraz wszystkim za miłosierne serce rodzina dziękuje.

7. Wzorem lat ubiegłych w dniach 4-13 maja br. Wielkopolskie TKKF organizuje wyjazd rekreacyjny dla osób starszych i niepełnosprawnych do Sierakowa. Odpłatność za cały pobyt wynosi 350 złotych, z dowozem i przywozem 390 złotych. Chętnych zapraszamy na spotkanie we wtorek, 26 kwietnia po Mszy Św. wieczornej, w salce pod kościołem. Bliższych informacji o wyjeździe oraz zapisy u p. Dariusza Gorczyńskiego pod numerem telefonu: 604 067 776. Liczba miejsc ograniczona!"

8. W minionym tygodniu odeszła do Pana Ś. P. Stanisława Świerkowska z ul. Prusimskiej. Wieczny odpoczynek racz Jej dać Panie…

 

 

NEWSLETTER - WPISZ SIĘ BĘDZIEMY INFORMOWAĆ CIĘ O WAŻNYCH WYDARZENIACH

Początek strony