PARAFIA KSIĘŻY ZMARWYCHWSTAŃCÓW - ARCHIDIEZECJA POZNAŃSKA   
POPROŚ O MODLITWĘ    *    ADORACJA ONLINE   

1.Ten tydzień w naszej Parafii będzie bogaty w wiele wydarzeń:

- Jutro (poniedziałek) będziemy w naszym kościele uczestniczyli w XII Maratonie Biblijnym. Od godz. 15.00 do godz. 21.30 z przerwą na Mszę św. o godz. 18.00 będzie w naszym kościele czytane Słowo Boże z Księgi Izajasza, Micheasza i Nahuma. Zachęcamy, aby choć na chwilę wejść do naszej świątyni i wsłuchać się w Słowo Pana.

- Msza św. z modlitwą o uzdrowienie będzie u nas we wtorek o godz. 19.00. Modlitwom będzie przewodniczył O. Błażej.

- 24 godzinna adoracja Najświętszego Sakramentu w int. Ojczyzny i Kościoła św. będzie w Kaplicy Wdzięczności od czwartku o godz. 8.30 do piątku o godz. 8.00. zachęcam, aby każdy z nas w ciągu tych 24 godzin znalazł chwilę by pokłonić się Bogu obecnemu pod Postacią Chleba.

- w przyszłą Niedzielę (24.04 ) o godz. 19.00, zapraszamy na XXXIV koncert z cyklu spotkań z muzyką organową i kameralną w parafii pw. Imienia Maryi w Poznaniu. Podczas najbliższego spotkania wystąpi Big Stan Orchestra pod dyrekcją Stanisława Gruszki. W programie standardy muzyki jazzowej i big-bandowej w nowych, ciekawych aranżacjach.

        1. Dziękujemy za wszystkie ofiary składane, czy to osobiście, czy też na konto z przeznaczeniem na utwardzenie naszego parkingu. Bóg zapłać.
    1. Na swoje spotkania zapraszamy:

- rodziców dzieci I Komunijnych na katechezę w środę o godz. 19.00 i spotkanie organizacyjne przed I Komunią św. w piątek o godz. 18.30.

- Zespół Getsemani w środę o godz. 19.00

- Koło Przyjaciół Radia Maryja w środę po Mszy św. wieczornej i Nowennie

- Zespół Uskrzydleni w piątek o. godz. 19.30

- Chór w piątek o godz. 19.00

- scholę Szkoły Podstawowej w sobotę o godz. 13.30

4. W przyszłą niedzielę o godz. 12.15 zapraszamy na Mszę św. sprawowaną w int. naszych księży Wojciechów z racji Ich imienin.

5. Rada Osiedla Krzyżowniki – Smochowice zaprasza do udziału w konkursie przystanek jak malowany. 1050 lat historii Polski, to temat tegorocznego konkursu dla dzieci dla upiększenia wyglądu przystanku. Dnia 23 kwietnia na naszym Osiedlu odbędzie się Akcja proekologiczna Wiosenne Porządki 2016. W siedzibie Rady Osiedla będą wydawane rękawice i worki w środę od godz. 18.00 do 19.00 i w sobotę od godz. 9.00 do 12.00. O godz. 14.00 zapraszamy na piknik przed siedzibą rady Osiedla. Szczegóły w internecie na stronie rady Osiedla, na profilu Facebooka i w gablocie.

6. W przedsionku ponownie można nabyć książki i filmy. Tym razem szczególnie polecamy ostatnią książkę ks. Kaczkowskiego "Grunt pod nogami", oraz "NiePlanowane" - świetnie napisaną historię byłej dyrektorki jednej z największych klinik aborcyjnych w Stanach Zjednoczonych. Od jej lektury po prostu nie można się oderwać. Gorąco polecamy.

7. Rodzina i najbliżsi zwracają się z prośba do nas o pomoc dla Oliwiera Pawłowskiego, który choruje na dystrofię mięśniową Duchenne'a walcząc o każdy dzień życia. Zbiórka będzie w przyszłą niedzielę po Mszach św.

8. W minionym tygodniu odszedł do Pana Ś. P. Antoni Sokołowski z ul. Drogowców. Wieczny odpoczynek racz Mu dać Panie…

 

 

NEWSLETTER - WPISZ SIĘ BĘDZIEMY INFORMOWAĆ CIĘ O WAŻNYCH WYDARZENIACH

Początek strony