PARAFIA KSIĘŻY ZMARWYCHWSTAŃCÓW - ARCHIDIEZECJA POZNAŃSKA
POPROŚ O MODLITWĘ    *    ADORACJA ONLINE
  1. Z radością informuję, że do ołtarza głównego w Kaplicy Wdzięczności wrócił nie dawno odnaleziony a obecnie odrestaurowany. Obraz Matki Bożej Zwycięskiej, który w 1934 roku był poświęcony przez Papieża Piusa XI i przez wiele lat był obrazem w ołtarzu głównym w naszej świątyni. Kaplica jest otwarta, więc można zejść, zobaczyć i pokłonić się Matce Bożej.

1. Nasza parafia została zgłoszona do XII Maratonu Biblijnego. Z tej okazji       dnia 18 kwietnia w godzinach od 15.00 do 21.30 weźmiemy udział w czytaniu Pisma Świętego. Osoby zainteresowane udziałem informujemy, że odczytanie jednego fragmentu trwa około 5 minut. Już dziś w zakrystii będzie możliwość zapisania się na to wydarzenie.
  1. Dziękujemy za wszystkie ofiary złożone dziś na składkę gospodarczą lub złożone w inny sposób, które będą przeznaczone na prace remontowe wokół świątyni a głównie na utwierdzenie naszego parkingu. W minionym tygodniu została usunięta usterka spływu wody deszczowej z dachu świątyni, rozebrano trawnik przed pomnikiem na parkingu i zburzono kwietnik miedzy plebanią a kościołem. W tym tygodniu będzie dalszy ciąg prac.
  1. Na swoje spotkania zapraszamy:

- Uczniów klasy II Gimnazjum na katechezę w poniedziałek o godz. 19.00

- Krąg Biblijny w poniedziałek po Mszy św. wieczornej

- Zespół Getsemani w środę o godz. 19.00

- Akcję Katolicką w środę po Mszy św. wieczornej i nowennie

- Braci Zewnętrznych w czwartek o godz. 19.00

- Duszpasterstwo 40+ w piątek o godz. 19.00

- Zespół Uskrzydleni w piątek o. godz. 19.00

- Chór w piątek o godz. 19.00

- scholę Szkoły Podstawowej w sobotę o godz. 13.30

1. W Roku Miłosierdzia proponujemy Pielgrzymkę do Włoch w dniach od 04 do 12 czerwca. Osoby, które już się zapisały prosimy o pierwszą wpłatę w wysokości 514 zł. (20%) na konto Parafii do końca tygodnia. W dalszym ciągu trwają zapisy na tę Pielgrzymkę zapisy w Zakrystii.
  1. W minionym tygodniu odeszli do Pana Ś. P. Stefan Szymański z ul. Lęborskiej i Michał Korzec z ul. Trzebiatowskiej. Wieczny odpoczynek racz Im dać Panie…